Reference

Šárka P.

@vune.kavy.a.pastelek

Přihlásila jsem se na základní kurz ilustrace v Procreate a měla jsem velké obavy, jak ho zvládnu, protože s počítačovou technikou si příliš nerozumím. Jitule mě však svým skvělým přístupem neuvěřitelně podporovala, vše s velkou trpělivostí opakovaně vysvětlovala a navíc předávala spoustu pozitivní energie svou dobrou náladou.

Ušila na mé přání individuální kurz, který jsem absolvovala během tří dnů po sobě a ve kterém mi odhalila také své znalosti a vlastní zkušenosti z kresby portrétů, které pro mě byly velkým přínosem.
Kurz předčil má očekávání. Skvěle připravené prezentace s názornými ukázkami, možnost vše si prakticky vyzkoušet s okamžitou zpětnou vazbou, okamžité odpovědi na vznikající otázky a opravdu profesionální a milý přístup lektorky, tak takový byl kurz v ateliéru Skame.
A jako třešničkou na dortu je i následná podpora po ukončení kurzu. Mohu se na Jituli obrátit, když si s něčím nevím rady. Popíše, jak mám postupovat, namluví zprávu nebo pošle video s názorným postupem.

Já mohu kurz určitě doporučit. Pro mě byl velkým obohacením a pomohl mi posunout se o kousek dál v mé výtvarné kreativitě.“

Tomáš G.

@jerry_gnt

„Kurz jsem absolvoval ve 3 dnech za což bych chtěl paní lektorce poděkovat, že mi tohle vůbec umožnila. Věřím tomu, že byl kurzu pro mě přínosem do budoucna. Pocit a dojmy z kurzu jsou parádní nervozita opadla po první půl hodince, jelikož paní lektorka je velká sympaťanda se smyslem pro humor. Takže bych určitě z této návštěvy strach neměl ba naopak to mohu vřele doporučit !!“


Formulář k zaslání reference !

www.skame.cz

Nádražní 24, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 

+420 734 686 266

Nadpis textu

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat.