Reference

Martina O. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Nechci psát dlouhý text, který byste možná nedočetli. Proto to zkrátím a budu doufat, že si toto přečte co nejvíce váhavců, kteří neví, zda do kurzu investovat. Říkám, jděte do toho, dokud je to zatím dostupné! Tento kurz je tak našlapaný, že bude brzy problém na něj místo ulovit. Tady se nenaučíte "jen" velmi pokročile používat Procreate, ale naučíte se přistupovat k různým nejnovějším stylům a trendům moderního umění. Ať už jste začátečník, nebo pokročilý, tak si troufám říct, že zažijete mnoho "aha momentů". Své investice nebudete 100% litovat 😉.


Aneta H. @anyhoart / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Nejlepší kurz kreslení v Procreate. To byla slova, která jsem napsala do vyhledávače Googlu a vykoukl na mě Atelier.skame :) Teď, po apsolvování celého kurzu, musím říct, že se Googl opravdu nepletl.
O kreslení v Procreatu, jsem snila několik let. Můj sen se začal zhmotňovat v momentu, kdy jsem od svého muže dostala iPad, jako dárek k vyročí,...následně i celý kurz :D
Když kurz začal, měla jsem tablet teprve pár dní (a taky tedy nejsem moc tehnický typ :D), přesto jsem od první lekce s naši Jitulkou vše zvládala. Vše bylo vysvětleno důkladně, precizně a prakticky. Čím více kurz postupoval, tím více jsem se cítila jako Alenka v říši divů. Bylo to jedno kouzlo za druhým a přitom v logické posloupnosti. V podstatě každou lekci si člověk říkal, že snad už není možné, aby nás Procreate něčím překvapil, a ejhle Jituli, vždy příšla s něčím, co nám vyrazilo dech,....(trošku jsme ji podezřívali, že je minimálně členem týmu vývojářů, né-li její hlavou, ....a když ne, tak by rozhodně být měla :D)
Jestli někdo přemýšlí, zda se do kurzu pustit, musím vám kurz u Jitule, jedině vřele doporučit. Velmi kvalitní, informacemi a hacky nabytý obsah se snoubí s pohodovou atmosférou a přátelským kolektivem. Jako skupinka jsme se navzájem podporovali, a taky podněcovali k vypracování a odevzdání úkolů, které jsou součástí kurzu. Vyjímečné také je, jakým stylem Jituli kurz vede. Namísto pouhého kopírování předlohy, vás učí přemýšlet sami za sebe, být kreativní, najít si svůj vlastní postup, nebo styl a stát se tak originálním tvůrcem.
Musím říct, že euforie v průběhu kurzu, dostala ke koci trošku hořký nádech, ze smutku, že nám kurz už končí...ALE... to by nebyla Jitule, aby něco nevymyslela, takže naštěstí vymyslela další kurzy, kterých se člověk může zúčastnit (jupí), nebo dokonce můžete být její VIP :).
Pokud chcete zažít, něco víc, než jen obyčejný kurz, něco co ve vás zanechá stopu, posune vás to neuvěřitelnou rychlostí ku předu BĚŽTE DO TOHO S JITULÍ !!!


Gabriela Š. / Konzultace - Design kolekce

Individuální konzultace je ze strany Jitky vedena profesionálně, věcně, se zaměřením nejen na výtvarnou stránku podkladů, ale také s ohledem na individualitu klienta, jeho záměry a cíle. Snaží se propojit smysluplně všechny kompetence autora a podpořit jeho vlastní styl a rozvinout jeho schopnosti. Mne osobně její pohled a přístup velmi podpořil a posunul a její individuální konzultaci mohu s radostí doporučit.


Michaela K. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Chcete se naučit s programem procreate? Mít všechny informace pohromadě? Zároveň ale postupně a rovnou zkoušet na příkladech, abyste si všechny funkce programu osvojili? Občas vám něco nejde, nebo vás zajímá, jak se co přesně dělá? Pořád si říkáte, že chcete kreslit/malovat víc, ale nemáte na to čas?
Pokud jste alespoň u jedné otázky kývaly, že ano, tak je pro vás kurz od Jitule z Ateliéru Skame jako dělaný! :)
Projde s vámi program křížem krážem. Na online streamech, ale i v podpůrné WhatsApp skupině, odpovídá na všechny dotazy a snaží se všem srozumitelně vysvětlit, co se jak dělá a proč se to tak dělá.
Jednotlivé funkce jsme si fixovali na úkolech, které jsme museli odevzdávat a že jich nebylo málo. Každý ale odevzdával podle svých časových možností.
Základní kurz byl spojen i se základy kresby a postupně se navyšovala náročnost. Jitule kladla na důraz naší osobitosti a stylu. Kladla nám na srdce, ať si tvoříme svůj vlastní styl, který podporovala i při jednotlivých zpětných vazbách.
Určitě tedy doporučuji! A sama jsem velice ráda, že jsem se kurzu zúčastnila a poznala spousty skvělých a talentovaných "spolužáků", se kterými jsme čelili všem nástrahám za skvělé podpory Jitule. :)


Lucie H. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Kurz s Jitulíkem doporučuji všemi 20, je k nezaplacení! Už jsem jeden jiný kurz s podobným názvem absolvovala, ale za celý ten minulý kurz jsem se nedozvěděla tolik, jako první hodinu s Jituš. Jitule vás provede světem kresby, ilustrace, animace a stylizace v digitálním prostředí s takovou lehkostí, až žasnete, jak to dělá, ale po jejím kurzu už to taky tak budete zvládat!Jitule je otevřená kniha, ráda se rozdělí o své znalosti nejen v procreate a kreslení, ale taky o své zkušenosti z podnikání. Je jen na vás, nakolik budete zvědaví a kolik toho z Jitule vytáhnete :-) Bude pro vás k dispozici ve dne v noci a se vším vám pomůže klidně i v 1 hodinu ráno. Vždy vás nakopne a dodá motivaci ten obrázek dokreslit a zvládnout další dílo, které jste si mysleli, že nikdy nenamalujete. Od začátku kurzu s vámi jedná jako s umělcem, i když vy sami se za něj z počátku vůbec nepovažujete, ale vyvolá ve vás pocit, že vlastně jím jste a patříte sem a pak se stane, že už o sobě jako umělci taky smýšlíte. Už nechcete obkreslovat od ostatních, ale tvořit ta svá jedinečná díla, protože už k tomu máte potřebné dovednosti.


Zdenka B. @Farbybjela / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Ani neviem kde začať. O Jitkinej profesionalite, individuálnom prístupe, jej superschopnostiach o tom ako je celý kurz do špiku prepracovaný od začiatku po koniec sa tu písalo veľa veľa. Niekto kto sa zaujíma o kresbu a svet digitálu je ako stvorený preňho a určite výnimočný aj jedinečný mám už veľa výtvarných kurzov ale tento je fakt iný to si treba chcieť zažiť aj keď virtuálne, tak má fakt svoje čaro. Občas som mala pocit že Jitu ten procreate vymyslela, nebolo otázky na ktorú by nevedela odpoveď a následne hneď vedela prakticky ukázať ak som sa zamotala ☺️vedela spomaliť zopakovať ale zároveň bol celý kurz dynamický postupovali sme úlohami krok po kroku a zlepšovali sa od lekcie k lekcii. Ja mám základný ďalej som pokračovala do rozšíreného momentálne sa teším na akvarel, využila som všetky možnosti keďže Jitka je človek ktorý Vám má čo odovzdať a robí to ❤️takých ľudí už je dnes ako šafránu. Ak by som sa preniesla do sveta fantázie ktorá by mala byt súčasťou umelca napíšem Vám príbeh….bylo nebylo bola raz jedna zrzka s brejlema, ktorej umenie na mňa vyskočilo na instagrame. Dlhšiu dobu som ju sledovala až som sa odvážila prihlásiť k nej na kurz. Postupom času na kurze som online spoznala úžasne baby a jedného muža boli sme fakt super parta ktorá sa vedela podporiť keď sme mali pocit že sme s úlohou v …koncoch. A prišla ona,,,,,,bola ako studňa plná vody(nápady, jej vedomosti,) a my sme boli rastlinky ktoré si vysadila v záhradke. Keď svietilo slnko všetci sme rástli, ona sa o nás vzorne starala,niekto rajčina niekto petržlen niekto šalát iná kvetina. Občas sa vyskytli mraky a dážď a vyskytla sa burina, ale Jitu bola ta ŽIVÁ VODA, keď sme vedli a chradli pošplouchala a poliala nás a my sme sa naspäť vrátili do života žiarili a kvitli a boli sme šťastní všetci čo sme dokázali. Keď prišiel a dozrel čas aby sme sa odtrhli a šli všetci vlastnou cestou ktorú nám ukázala,Koniec bol aj taký doják a ľúto nám bolo. Ale už to tak býva a všetkému aj peknému býva koniec aby prišlo niečo ďalšie. Jitu držím palce, veľa spokojných ďalších ľudí ktorí sa budú chcieť od teba učiť . Ja si ťa určite budem pamätať ako svoju učku z výtvarky, a ty budeš tou ktorá ma uviedla do sveta digitalu a procreate programu , moc ma to bavilo a budeme sa tešiť čo ďalšie ešte vymyslíš, si lektor, ktorý si zaslúži uznanie 👌 a ja ti za všetko veľmi pekne úprimne ďakujem ❤️ sny si treba plniť a ja si ďalší môžem odškrtnúť😉


Eva T. @ewetru / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Kurzy s Jíťou vřele doporučuji všem tvůrcům! Ať jste profík nebo si tvoříte jen tak pro radost a láká Vás digitál, tak už nemusíte váhat. Přihlásila jsem se nejprve do kurzu ZÁKLADNÍ, kde Vás Jíťa vezme hezky pěkně k základům kresby a postupně Vám odkrývá to kouzlo digitální kresby. V každé lekci ukazuje vybrané funkce Procreate, a poté je zakomponuje i do zadaných úkolů, což hodnotím velmi kladně. Nenásilným způsobem si tak osvojujete jak Procreate používat. Jíťa je neskutečně hodná, trpělivá, milá a ochotná. Méně zdatným na techniku poradí i s nastavením zařízení. Nabízí Vám nepřetržitou pomoc, a to i osobní. Je tedy pouze na Vás jak to pojmete a využijete. Trochu jsem váhala, zdali si přikoupit i kurz ROZŠÍŘENÝ a vůbec nebyl důvod, naopak. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pokračovat. Z každé lekce je úkol, který byste měli splnit (na nikoho není ale vyvíjen nátlak ohledně odevzdávání) a garantuji Vám, že skupinka která úkoly odevzdává Vás namotivuje natolik, že úkoly prostě taky odevzdáte, i když si myslíte, že je to nad vaše možnosti. Nenásilným způsobem Vás tedy tento kurz donutí pracovat a používat jednotlivé funkce aplikace Procreate, které Vám usnadňují tvorbu. Moc se mi líbí i koncept výuky přes ZOOM - výuka online v prezenčním čase. Pokud něco nestíháte, tak druhý den máte záznam. Moc děkuji atelieru SKAME za takovou péči, práci a laskavost. Byly to nejlépe investované peníze do seberozvoje! Těším se na další kurzy!


Kristýna P. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

MOJE CESTA KURZEM S JITULÍ A SKVĚLOU PARTOU
Na základní kurz jsem narazila náhodou na Instagramu a i mi to pak ukázala mamka, zda bych do toho nechtěla jít. Dala jsem si čas na rozmyšlenou (trvalo mi to zhruba roka 😂) a přijala nabídka rodičů nadělit kurz k Vánocům. Jelikož mám tablet už druhý rok v ruce, tak jsem některé funkce již ovládala, ale pořád je co objevovat a zdokonalovat se.
Ze začátku jsem měla strach a nevěděla jsem, zda mi online přístup bude sedět nebo ne. Postupem času mohu říct, že mi to sedlo úplně perfektně. Jestli se bojíte toho, že nebudete stíhat (práce, děti, rodina atd.) tak buďte v klidu, úkoly můžete odevzdávat kdykoliv Vám to Váš čas dovolí.
Jitule jako lektorka (a nejenom to) je jedním slovem úžasná! Její přístup je profesionální ale i kamarádský. Je tady pro Vás po celou dobu kurzu. Nevíte si s něčím rady?….nevadí, stačí napsat o radu. Jitule reaguje ve dne v noci ❤️. Společná skupinka na WhatsAppu funguje dokonale, ještě když se k tomu setká super parta lidí, tak je to pak o něčem jiném.
Některé úkoly zvládnete levou zadní ještě při hodině a některé vám zaberou i několik hodin. Ten výsledek pak za to ale opravdu stojí!
Když mi pod rukama vznikal můj první portrét, byla jsem úplně nadšená, ze jsem něco takového zvládla a ještě k tomu na tabletu. Ten pocit je dokonalý.
Kurz bych doporučila každému 😊
PS: Jitule, děkuji Ti za všechno! ♥️
Kristýna P.


Petra Stecherová / Ilustrace obálky knihy a vnitřních map

Kresby od Jitule jsem zahlédla na instagramu. Protože se mi líbily portréty žen, začala jsem ji sledovat. To jsem ještě netušila, že ji později oslovím k vytvoření obálky mé knihy. Následně i mapy. :-)
Nepochybovala jsem, že namaluje vše dle mých představ. Tak se i stalo. Jsem nadšená!
Co se týká spolupráce, Jitule přijmula všechny mé požadavky, posílala průběžně i několik variant detailů k vybrání. Do díla vložila své umění a cit, ale naplno respektovala mé přání. Je velmi profesionální, vstřícná, spolehlivá ... prostě šikulka.
Doporučuji!!!


Martina Ch. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Na on-line kurz kresby v Procreate u Jitky mělo smysl si počkat. Moje intuice mě nezklamala a vedla správně k opravdu profesionálně připravenému a vedenému vzdělávacímu on-line kurzu.
S Procreate jsem již pracovala 2 roky a měla za to, že ho v laické rovině umím ovládat. Opak byl ale pravdou. Během kurzu jsem díky Jitce postupně zjišťovala jak "nadupaný" Procreate je a jak neuvěřitelně se s ním dá kouzlit využíváním všech jeho funkcí. Začala jsem naplno objevovat krásu digitální tvorby a osahávala možnosti otisku vlastního rukopisu i témat ve virtuálním světě.
Jitka je za mě špičkový lektor, který nejen učí, ale chce naučit. Vysvětluje látku v souvislostech, motivuje, podporuje s ohledem na pokročilost každého jednotlivce, nesrovnává, jakoby byla schopná zachytit jedinečnost každého. Sdílí informace, které jsou třeba, aby obrázek nezůstal jen obrázkem v IPadu, ale ožil i v reálném světě některým z tisků. Své žáky vede velmi odpovědně od prvních digi krůčků až ke způsobům jak držet svoji hotovou práci v ruce. Učí srdcem a toho si na ní cením asi nejvíc.
Pokud bych měla něco vytknout, tak pak snad jedinou věc. Že jsem předem nebyla připravená na to, že se Procreate stane mým takřka denním společníkem po dobu trvání kurzu, tedy v řádu mnoha týdnů. Zaskočil mě a současně překvapil rozsah probírané látky, ovšem v tom nejlepším slova smyslu, tedy i moje výtka je míněna jako jakási poznámka pod čarou s doporučením do kurzu vstupovat s vědomím, že nyní budete opravdu studovat, kreslit a kreslit s cílem jen neobkreslovat předlohy, ale dopracovat se k vlastnímu osobitému sebevyjádření. A za to Jitce moc děkuji. Více takových kurzů i lektorů.

Martina Charvátová Skácelová

výtvarnice, arteterapeutka


Petr K. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Kurz Procreate od Jitky Příhodové (Ateliér Skame) je prostě a jednoduše bezchybný, jediné chyby tam děláme my, studenti. Ale proto na kurzu jsme a Jitka je neskutečně trpělivá a ochotná. Kurz plynule vede od první čárky až po zajímavé finty a životní zkušenosti. Vše na sebe logicky navazuje. A není to jen výuka typu klikni zde a udělej toto, ale pečlivě vysvětluje i čistě umělecké záležitosti, bez kterých se kreativní tvorba a umění tvořit nedají. Já osobně jsem teoreticky a lehce prakticky znal práci v grafických programech, ale první samostatné pokusy s Procreate nedopadly valně a moc mě to nebavilo. Díky Jitce a jejímu kurzu je to něco úplně jiného. Kromě samotného kurzu je velké plus i téměř on-line podpora přes whatsapp, kde Jitka kontroluje a připomínkuje úkoly, radí jak co vylepšovat, pomáhá řešit i technické problémy s Procreate apod. Prostě bomba. Kurz mohu s čistým svědomím doporučit, jedná se o dobře investovaný čas s partou podobně smýšlejících a kreativních lidí.


Erika N. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Keď som objavila online kurz digitálnej kresby v Procreate od Jitky, hneď som sa prihlásila a nemohla som urobiť lepšie. Z kurzu som nadšená, tešila som sa doslova na každú hodinu. Na kurze sa naučíte pracovať nielen s funkciami v Procreate, osvojíte si aj princípy kresby a oveľa viac. Jitkin prístup je profesionalny, zároveň aj veľmi priateľský. Potešilo ma tiež, že sa snaží zohľadniť preferencie účastníkov. Okrem toho je k dispozícii aj mimo online hodín, vždy ochotná zodpovedať otázky. Odporúčam kurz profesionálnym ilustrátorom ale aj každému, kto chce kresliť hlavne pre radosť, ako ja. Po kurze Vám bude ľúto, že skončil ;)
Erika N. 


Lucie V. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Kurzy kreslení v Procreate u Skame pro mě byly moc milým překvapením. Za několik týdnů jsem se naučila mnohem lépe používat Procreate a také jsem se dost rozkreslila. Před kurzem jsem se v Procreate často trápila, ale teď se v kresbě s tabletem cítím mnohem jistější a považuju ho za perfektní nástroj. Jitule je nejlepší lektorka, jakou jsem zatím poznala. Každému člověku a jeho obrázku se pečlivě věnuje, dává zpětnou vazbu a nutí nás makat. Bylo taky moc inspirativní sledovat obrázky a pokrok ostatních v kurzu. Jediné, co by mi vyhovovalo jinak, je roztáhnout kurz do delšího časového období, dělat třeba jen jednu lekci týdně, hlavně kvůli tomu, že kurz je večerní po práci a úkolů bylo hodně. Nedařilo se mi úkoly kvůli jiným povinnostem stíhat dokončovat, což mě trápilo.


Barbora K. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Základní

Pro začátečníky i pokročilého je kurz skvěle připraveny. Pokud se chcete naučit nové technologie tak je to přesně pro Vás. Časove je lepší si na to udělat opravdu prostor, aby se tomu člověk mohl věnovat. Jíťa je skvělá učitelka. "Je pro Vás ve dne v noci"Doporučuji po všech stránkách :) 


Gabriela Š. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Kurz s Jíťou je svěží, úžasná procházka výtvarnou tvorbou v digitálním světě, přinesl mi velké množství informací, znalostí, zkušeností, materiálů a vychytávek, je vedený profesionálně a v příjemné atmosféře díky lektorce a když se navíc sejde dobrá parta, těšíte se na každou hodinu. Doporučuji ! Gabriela Švehlová 


Michaela K. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Základní

BOMBA! SKVĚLÝ! ÚŽASNÝ! Už mám několik různých kreslících/malovacích kurzů za sebou a tak můžu srovnávat. První čeho jsem se bála bylo online prostředí. Pocit, že se někoho můžete zeptat zrovna a vidí vám pod ruce, jsem doteď brala jako velkou výhodu. Ale pojetí tohoto kurzu tyhle obavy dokonale rozplynul. Jak to má Jiťule uchopené a všechno podchycené je bezkonkurenční a se vším vám ráda pomůže. Věci vysvětluje z více úhlů, aby to bylo pro všechny srozumitelné a pochopitelné.
Kurz Vás provede od úplných základů kresby, které jsou důležitým prvkem každé tvorby a jejich trénování je na místě vždycky až ke složitější tvorbě (která právě na těch základech staví), kterou Vám má právě usnadnit procreate a jeho funkce. Kurz je hodně intenzivní a za 5 týdnů se po nás chtělo spousty výstupů, což vedlo k obrovskému posunu a progresu, jak v kresbě/malbě, tak i v používání různých funkcí procreatu.
Další nespornou výhodou jsou lektorky zkušenosti z praxe a doplňující informace, co z výslednými díly dělat a jak je třeba dál zužitkovat a kde vám s tím nejlépe pomohou a na co si dát pozor (tisk na papír, na oblečení apod.).
Určitě taky záleží na času, který tomu chcete věnovat, protože bez vlastní práce ten posun nikdy nebude. Ale společná skupina, kde jsme všichni sdíleli svoje výtvory, zároveň se podporovali, lektorka dávala zpětnou vazbu a zároveň popostrkovala k odevzdání práce, vás už donutila prostě něco dělat. :)
Za mě tedy 11 bodů z 10 a nedocenitelná investice!


Zuzana P. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Základní kurz od Jitule ze SKAME mi doporučila nepřímo kamarádka. Vyslechla jsem si jejich rozhovor na Instagramu a řekla si, že teď nebo nikdy. A nelituji. IPad jsem měla prvně v ruce. V hlavě paniku, že jsem ještě ze staré školy.
Jitule mě podržela při ovládání iPadu, ochotně mi odpovídala na moje zoufalé otázky a pak mě vhodila rovnou do vody. Zaplatila jsem si totiž rovněž přístup do VIP skupiny a tam na mě čekal naprosto (z mého pohledu) neřešitelný úkol. Já to s její pomocí zvládla! To mi pomohlo posunout se v ovládání základních funkcí a mohla jsem tak držet krok s ostatními spolužáky z kurzu.

Hodiny v kurzu byly vystavěny na základech kresby a malby. Vždy jsme dostali zpětnou vazbu. Ale přesto, že nás upozorňovala na chyby, její podpora byla naprosto dokonalá. Z každého našeho výtvoru měla takovou radost, že jsme ji nemohli sklamat. Sdílení výsledků ve WhatsApp skupině nás stmelilo a spřátelilo. Seznámili jsme se rovněž současnou tvorbou v grafických programech a vyzkoušeli si odlehčit naše kresby. Kurz byl intenzivní, ale vše jsme zvládali dobře, s velkým nadšením z výsledků. Obzvláště animací jsme byli okouzleni, jako děti, co objeví Ježíška ve skříni. Jitule nás podporovala v individualitě projevu a podělila se s námi i o své osobní zkušenosti výtvarnice-podnikatelky.

Zpětně musím říct, že jsem dostala víc, než jsem čekala a rozhodla jsem se v kurzu pokračovat. Protože Jitule je laskavá průvodkyně našimi cestami k umění, nejen programem. Protože si na nás udělala čas, když jsme to potřebovali. A protože jsem neskutečně zvědavá, co dalšího se s ní naučím. A v neposlední řadě i proto, že mě vytáhla z tvůrčího kómatu, už mi zase běhají hlavou nové nápady a plány.

Jitu, mě se jen tak nezbavíš, děkuji.


Olga V.  @skicar_odvazneho_umelce  / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / Rozšířený

Jsem nadšená z kurzu digitální kresby v Procreate od Ateliér Skame - kurz je profesionálně připravený a je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé. Moc mě těšilo, že se člověk ještě víc rozkreslí a upřesní si i zásady kresby jako takové. Kurz připraví i pro profesionální kresbu, a to mě hodně nadchlo!
Naprosto jsem si na začátku nedovedla představit, že tohle všechno budu umět - tj. že to zvládnu i já.:-)) Není to jen o zvládání funkcí ProCreate, ale i o rozvoji kreativity a nadšení z kreslení.
K tomu je moc prima podpora v rámci skupiny na whatsapp, kdy se můžu poradit o čemkoliv, co mi není jasné. A ještě v kurzu vznikla super parta. :-)


Tomáš G. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / prezenční výuka

"Kurz jsem absolvoval ve 3 dnech za což bych chtěl paní lektorce poděkovat, že mi tohle vůbec umožnila. Věřím tomu, že byl kurzu pro mě přínosem do budoucna. Pocit a dojmy z kurzu jsou parádní nervozita opadla po první půl hodince, jelikož paní lektorka je velká sympaťanda se smyslem pro humor. Takže bych určitě z této návštěvy strach neměl ba naopak to mohu vřele doporučit !!"


Radek Habáň moderátor a redaktor / Ilustrace obálky knihy

"Možná jste zažili, že vám kvůli zaneprázdnění několik lidí odmítlo poskytnout své služby a tím pádem jste se dostali do potíží. A taky jste možná zažili, že se téměř zázrakem objevil někdo, kdo vás zachránil a vy všechno stihli v termínu. A to se mi stalo s Jitkou Příhodovou. A představte si, že když jsem ji navíc požádal, aby svou práci dokončila o patnáct dnů dřív, vyšla mi vstříc. Neuvěřitelné! Samozřejmě jsem byl s výsledkem nadmíru spokojený. Napadá vás něco, co víc si přát? Mě ne."


Šárka P. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate / prezenční výuka 

"Přihlásila jsem se na základní kurz ilustrace v Procreate a měla jsem velké obavy, jak ho zvládnu, protože s počítačovou technikou si příliš nerozumím. Jitule mě však svým skvělým přístupem neuvěřitelně podporovala, vše s velkou trpělivostí opakovaně vysvětlovala a navíc předávala spoustu pozitivní energie svou dobrou náladou. Ušila na mé přání individuální kurz, který jsem absolvovala během tří dnů po sobě a ve kterém mi odhalila také své znalosti a vlastní zkušenosti z kresby portrétů, které pro mě byly velkým přínosem. Kurz předčil má očekávání. Skvěle připravené prezentace s názornými ukázkami, možnost vše si prakticky vyzkoušet s okamžitou zpětnou vazbou, okamžité odpovědi na vznikající otázky a opravdu profesionální a milý přístup lektorky, tak takový byl kurz v ateliéru Skame. A jako třešničkou na dortu je i následná podpora po ukončení kurzu. Mohu se na Jituli obrátit, když si s něčím nevím rady. Popíše, jak mám postupovat, namluví zprávu nebo pošle video s názorným postupem. Já mohu kurz určitě doporučit. Pro mě byl velkým obohacením a pomohl mi posunout se o kousek dál v mé výtvarné kreativitě."


Formulář k zaslání reference !

www.skame.cz

Nádražní 24, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 

+420 734 686 266

Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.