Reference


Olga V.  @skicar_odvazneho_umelce  / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate

Jsem nadšená z kurzu digitální kresby v ProCreate od Ateliér Skame - kurz je profesionálně připravený a je vhodný jak pro začátečníky, tak pokročilé. Moc mě těšilo, že se člověk ještě víc rozkreslí a upřesní si i zásady kresby jako takové. Kurz připraví i pro profesionální kresbu, a to mě hodně nadchlo!
Naprosto jsem si na začátku nedovedla představit, že tohle všechno budu umět - tj. že to zvládnu i já.:-)) Není to jen o zvládání funkcí ProCreate, ale i o rozvoji kreativity a nadšení z kreslení.
K tomu je moc prima podpora v rámci skupiny na whatsapp, kdy se můžu poradit o čemkoliv, co mi není jasné. A ještě v kurzu vznikla super parta. :-)


Tomáš G. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate

"Kurz jsem absolvoval ve 3 dnech za což bych chtěl paní lektorce poděkovat, že mi tohle vůbec umožnila. Věřím tomu, že byl kurzu pro mě přínosem do budoucna. Pocit a dojmy z kurzu jsou parádní nervozita opadla po první půl hodince, jelikož paní lektorka je velká sympaťanda se smyslem pro humor. Takže bych určitě z této návštěvy strach neměl ba naopak to mohu vřele doporučit !!"


Radek Habáň moderátor a redaktor / Ilustrace obálky knihy

"Možná jste zažili, že vám kvůli zaneprázdnění několik lidí odmítlo poskytnout své služby a tím pádem jste se dostali do potíží. A taky jste možná zažili, že se téměř zázrakem objevil někdo, kdo vás zachránil a vy všechno stihli v termínu. A to se mi stalo s Jitkou Příhodovou. A představte si, že když jsem ji navíc požádal, aby svou práci dokončila o patnáct dnů dřív, vyšla mi vstříc. Neuvěřitelné! Samozřejmě jsem byl s výsledkem nadmíru spokojený. Napadá vás něco, co víc si přát? Mě ne."


Šárka P. / Kurz Ilustrace a sketching v Procreate

"Přihlásila jsem se na základní kurz ilustrace v Procreate a měla jsem velké obavy, jak ho zvládnu, protože s počítačovou technikou si příliš nerozumím. Jitule mě však svým skvělým přístupem neuvěřitelně podporovala, vše s velkou trpělivostí opakovaně vysvětlovala a navíc předávala spoustu pozitivní energie svou dobrou náladou. Ušila na mé přání individuální kurz, který jsem absolvovala během tří dnů po sobě a ve kterém mi odhalila také své znalosti a vlastní zkušenosti z kresby portrétů, které pro mě byly velkým přínosem. Kurz předčil má očekávání. Skvěle připravené prezentace s názornými ukázkami, možnost vše si prakticky vyzkoušet s okamžitou zpětnou vazbou, okamžité odpovědi na vznikající otázky a opravdu profesionální a milý přístup lektorky, tak takový byl kurz v ateliéru Skame. A jako třešničkou na dortu je i následná podpora po ukončení kurzu. Mohu se na Jituli obrátit, když si s něčím nevím rady. Popíše, jak mám postupovat, namluví zprávu nebo pošle video s názorným postupem. Já mohu kurz určitě doporučit. Pro mě byl velkým obohacením a pomohl mi posunout se o kousek dál v mé výtvarné kreativitě."


Formulář k zaslání reference !

www.skame.cz

Nádražní 24, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 

+420 734 686 266

Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.