DIGITÁLNÍ KURZY

Po kliknutí na jednotlivý kurz objevíte veškeré informace, které hledáte 🤎


Lektor

Jitka

Je ilustrátorka, designérka, návrhářka a její portrétní kresby berou dech! Po vystudování umělecké školy v oboru design oděvu se začala věnovat digitální malbě, které naprosto podlehla. Má za sebou úspěšné realizace portrétů, ilustrace knih a reklamních designů. Zbožňuje však tvorbu ve všech podobách a nebojí se ani pomocí pájení tvořit úžasné šperky a vše kombinovat s návrhem oděvu nebo módních doplňků. Tato milá a vstřícná lektorka ochotně radí a pomáhá všem svým studentům. V Atelier Skame vyučuje Ilustrace a sketching v procreate a digitální portréty.


Chtěli byste podlehnout kouzlu digitální tvorby? Tvořit krásné ilustrace a sketching kdykoli a kdekoli? Pojďte se to naučit s námi hezky od začátku.


Předchozí zkušenosti s iPadem ani s Procreate nejsou třeba, vše Vám vysvětlím od základů.

Naučíme Vás, jak tvořit tím nejmodernějším způsobem nádherné obrázky a skici, které se dají jednoduše a rychle opravit a následně použít jako návrhy na ilustrace nebo jakékoli pracovní příležitosti.

Toužíte tvořit například portréty nebo flat ilustrace? Nebo chcete, aby skica vypadala jako nakreslená tužkou? Vše je možné.

Na kurzu Vás naučíme spoustu užitečných věcí jako stylizaci, tvořit vlastní brushe i vymýšlet vlastní neotřelé kompozice. Osvojíte si, jak vytvořit efekt akvarelu nebo tužky. Zvládnete krásné 3D i flat ilustrace, obdivuhodné portréty, krajinu a další skvělé věci. Procreate je standardem u ilustrací na weby, do časopisů i do knih, proto jej používají přední grafici a ilustrátoři po celém světě. Dělejte ilustrace moderní cestou v kavárně, ve vlaku v letadle nebo na pláži!

Velká výhoda digitálního skicování a ilustrování je v praktickém využití kdykoli a kdekoli. Jakmile dostanete nápad a chuť, vezmete iPad a můžete kreslit! Myslíte to se sketchingem nebo ilustrací vážně? Vrhněte se mnou na malování na iPadu. V ateliéru Skame si lekce užijete a třeba si i odnesete základy pro svou budoucí profesi.

Pro nás je digitální tvorba jako nahlédnout do kouzelného světa neomezených možností a tento svět bychom vám chtěli ukázat.


Co si vzít s sebou?

Je pořeba: Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 13.2 nebo novější.


Formulář k zaslání reference !

www.skame.cz

Nádražní 24, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 

+420 734 686 266

Reference od účastníků kurzů

Tomáš G.


Kurz jsem absolvoval ve 3 dnech za což bych chtěl paní lektorce poděkovat, že mi tohle vůbec umožnila. Věřím tomu, že byl kurzu pro mě přínosem do budoucna. Pocit a dojmy z kurzu jsou parádní nervozita opadla po první půl hodince, jelikož paní lektorka je velká sympaťanda se smyslem pro humor. Takže bych určitě z této návštěvy strach neměl ba naopak to mohu vřele doporučit !!

Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů.