KURZY A ČLENSTVÍ V PROCREATE

1. Jak se na kurz přihlásit?

Pod těmito dotazy najdete dané kurzy! A na každé stránce daného kurzu naleznete kontaktní formulář, který vyplníte se svými kontaktními údaji a projevíte tak zájem o kurz. Po odeslání formuláře obdržíte email s instrukcemi pro platbu a potvrzením vaší registrace na kurz.

Po úspěšné platbě obdržíte další informace týkající se kurzu, jako jsou přihlašovací údaje a instrukce pro přístup k online materiálům.

2. Chci pouze lektora Jituli! Kdo mě bude učit?

Kurzy v aplikaci Procreate jsou v Atelieru Skame vyučovány výhradně mnou Jitulí. Jako lektorka mám bohaté zkušenosti s touto aplikací a specializuji se na výuku digitálního malování a kreslení. Studenti se mohou spolehnout na mé odborné vedení a individuální přístup k výuce, což jim umožňuje rychlý a efektivní rozvoj jejich uměleckých dovedností. Zároveň se snažím vytvářet příjemnou atmosféru, ve které se studenti cítí pohodlně a mohou se plně soustředit na svůj vývoj. Pokud máte zájem o kurzy v aplikaci Procreate, těším se na Vaši účast a na spolupráci s Vámi.

3. Informace o Jituli

Umělkyně Jitka Příhodová je absolventkou uměleckoprůmyslové školy a studia pedagogiky. Dnes se věnuje digitální kresbě a její výuce, na kterou se naprosto zaměřila.

 Její portrétní kresby jsou ohromující a má za sebou úspěšné projekty v oblasti ilustrace knih, reklamních designů, návrhů a individuálních konzultací a mentoringu. 

Získala akreditaci MŠMT (Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy) pro vyučování kurzů ilustrace a sketchingu v Procreate. Zároveň působí jako učitelka na SUPŠ Jihlava-Helenín a je lektorkou v Národním pedagogickém institutu (NPI).

Tato přátelská a vstřícná lektorka je ochotná radit a pomáhat všem svým studentům. V Atelieru Skame vyučuje ilustraci a sketching v Procreate.


Chcete podlehnout kouzlu digitální kresby?


Na kurzu není potřeba mít předchozí zkušenosti s iPadem ani s aplikací Procreate - vše Vám vysvětlím od základů. Naučím Vás nejmodernější techniky tvorby nádherných obrázků a skic, které lze snadno a rychle upravit a použít jako návrhy pro ilustrace nebo jakékoliv pracovní příležitosti. Bez ohledu na to, jestli toužíte tvořit portréty nebo krajiny, nebo jestli chcete, aby Vaše skica vypadala jako nakreslená obyčejnou tužkou - na kurzu se to vše naučíte. 

Osvojíte si spoustu užitečných gest, vytvoříte si vlastní štětce nebo podpis, který už nikdy nebudete muset psát znovu. Naučíte se také používat různé typy štětců, kříd a tužek, které Vám umožní vytvářet nádherné ilustrace. 

Výhodou digitální tvorby je fakt, že už nikdy nebudete mít při cestování problémy s rozsypanými tužkami, polámanými křídami a dalšími podobnými nehodami, se kterými se lze setkat při kreslení na papír. Pro mě je digitální tvorba jako nahlédnout do kouzelného světa neomezených možností, a já bych Vám ho chtěla ukázat a naučit Vás, jak se v něm pohybovat.

Jitule ze Skame


Podmínky vrácení peněz (kurz)

Přišla vám do výuky nečekaná událost a brání vám v návštěvě již zaplaceného kurzu?

Chápeme, že se to může stát a snažíme se brát ohled na vaše potřeby.

Každý případ řešíme individuálně a pokusíme se posunout termín nebo vám nabídneme jiný kurz.

Snažíme se udržet příznivé ceny kurzů a přitom poskytovat výuku s nejlepšími lektory. Proto vrácení celé zaplacené částky není vždy možné. Pokud společně nenajdeme lepší řešení a nezbyde nic jiného, než objednávku zrušit, můžeme vám vrátit část z ceny kurzu v závislosti na době, která zbývá do začátku kurzu.

Při zrušení objednávky

- vice než 30 dnů před kurzem, vrátíme 100% ceny kurzu- 29 až 14 dnů před kurzem, vrátíme 80% ceny kurzu- 13 až 7 dnů před kurzem, vrátíme 50% ceny kurzu- 6 až 3 dny před kurzem, vrátíme 30% ceny kurzu- méně než 3 dny před kurzem, vrátíme 20 ceny kurzu.


Místo v kurzu lze po dohodě převést na kamaráda či člena rodiny bez jakýchkoli dalších poplatků. V každém případě uděláme vše pro to, abyste se netrápili a mohli se co nejvíce věnovat uměni.Podobně jako v případě kurzů, lze i voucher (dárkový poukaz) na kurzy v Atelier Skame po dohodě převést na kamaráda či člena rodiny bez jakýchkoli dalších poplatků.Voucher může uplatnit pouze předem určená osoba. Změnu osoby je proto nutné navrhnout poskytovateli a ten ji před využitím voucheru zaeviduje, pokud bude taková změna možná s ohledem na dohodu s dárcem poukazu.

Vezměte prosím na vědomí, že voucher (dárkový poukaz) na kurzy v Atelier Skame nelze žádným způsobem vracet, proplácet či směňovat za peníze, věci, jakékoli zboží apod.


Pokud máte jakýkoli dotaz, napište nám na  atelier@skame.czInformace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů.