Chtěli byste podlehnout kouzlu digitální tvorby? Tvořit krásné ilustrace a sketching kdykoli a kdekoli? Pojďte se to naučit se mnou hezky od začátku.

Předchozí zkušenosti s iPadem ani s Procreate nejsou třeba, vše Vám vysvětlím od základů.

Naučím Vás, jak tvořit tím nejmodernějším způsobem nádherné obrázky a skici, které se dají jednoduše a rychle opravit a následně použít jako návrhy na ilustrace nebo jakékoli pracovní příležitosti.

Toužíte tvořit například portréty nebo flat ilustrace? Nebo chcete, aby skica vypadala jako nakreslená tužkou? Vše je možné.

Na kurzu Vás naučím spoustu užitečných věcí jako stylizaci, tvořit vlastní brushe i vymýšlet vlastní neotřelé kompozice. Osvojíte si, jak vytvořit efekt akvarelu nebo tužky. Zvládnete krásné 3D i flat ilustrace, obdivuhodné portréty, krajinu a další skvělé věci. Procreate je standardem u ilustrací na weby, do časopisů i do knih, proto jej používají přední grafici a ilustrátoři po celém světě. Dělejte ilustrace moderní cestou v kavárně, ve vlaku v letadle nebo na pláži!

Velká výhoda digitálního skicování a ilustrování je v praktickém využití kdykoli a kdekoli. Jakmile dostanete nápad a chuť, vezmete iPad a můžete kreslit! Myslíte to se sketchingem nebo ilustrací vážně? Vrhněte se mnou na malování na iPadu. V ateliéru Skame si lekce užijete a třeba si i odnesete základy pro svou budoucí profesi.

Pro mě je digitální tvorba jako nahlédnout do kouzelného světa neomezených možností a tento svět bych vám chtěla ukázat.


Co si vzít s sebou?

Je pořeba: Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate

Mám zájem o kurz Procreate

www.skame.cz

Nádražní 24, Žďár nad Sázavou 1, 591 01 

+420 734 686 266