DIGITÁLNÍ KURZY

Po kliknutí na jednotlivý kurz objevíte veškeré informace, které hledáte 🤎


Lektor

Jitka

Je ilustrátorka, designérka, návrhářka a její portrétní kresby berou dech! Po vystudování umělecké školy v oboru design oděvu se začala věnovat digitální malbě, které naprosto podlehla. Má za sebou úspěšné realizace portrétů, ilustrace knih a reklamních designů. Zbožňuje však tvorbu ve všech podobách a nebojí se ani pomocí pájení tvořit úžasné šperky a vše kombinovat s návrhem oděvu nebo módních doplňků. Tato milá a vstřícná lektorka ochotně radí a pomáhá všem svým studentům. V Atelier Skame vyučuje Ilustrace a sketching v procreate a digitální portréty.


Chtěli byste podlehnout kouzlu digitální kresby? Tvořit krásné ilustrace kdekoli? Rádi vás vše naučíme krok po kroku.


Předchozí zkušenosti s iPadem ani s Procreate nejsou potřeba, vše Vám vysvětlíme od základů.

Naučíme Vás, jak tvořit tím nejmodernějším způsobem nádherné obrázky a skici, které se dají jednoduše a rychle opravit a následně použít jako návrhy na ilustrace nebo jakékoli pracovní příležitosti.

Toužíte tvořit například portréty nebo krajiny? Nebo chcete, aby skica vypadala jako nakreslená obyčejnou tužkou? Vše je možné.

Na kurzu Vás naučíme a osvojíte si spoustu užitečných gest, vytvoříte si vlastní brushe nebo podpis, který už nikdy nebudete muset psát znovu a stejně. Naučíte se jak používat štětce, křídy a tužky a díky nim Vám vzniknou nádherné ilustrace.

Nespornou výhodou digitální tvorby je fakt, že už nikdy nebudete mít při cestování rozsypané tužky, polámané křídy a určitě spousty těchto nehod, co všichni dobře známe.

Pro nás je digitální tvorba jako nahlédnout do kouzelného světa neomezených možností a tento svět bychom Vám chtěli ukázat.


Co si vzít s sebou?

Je pořeba: Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 13.2 nebo novější.


Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů.