KURZY A ČLENSTVÍ V PROCREATE

Po kliknutí na jednotlivý kurz objevíte veškeré informace, které hledáte a formulář pro objednání kurzu!

Lektor

ilustrace a sketching v procreate


Jitka

Je ilustrátorka, designérka, návrhářka a její portrétní kresby berou dech! Po vystudování umělecké školy v oboru design oděvu se začala věnovat digitální malbě, které naprosto podlehla. Má za sebou úspěšné realizace portrétů, ilustrace knih a reklamních designů. Zbožňuje však tvorbu ve všech podobách a nebojí se ani pomocí pájení tvořit úžasné šperky a vše kombinovat s návrhem oděvu nebo módních doplňků. Tato milá a vstřícná lektorka ochotně radí a pomáhá všem svým studentům. 

Dále absolvovala dle zákona č. 563/2004 Sb., § 22 odst. 1 písm. a) a vyhlášky č. 317/2005 Sb. § 3 odst. 2 písm. a) Studium pedagogiky pro učitele.

 V Atelier Skame vyučuje Ilustrace a sketching v procreate a digitální portréty.Chtěli byste podlehnout kouzlu digitální kresby? Tvořit krásné ilustrace kdekoli? Rádi vás vše naučíme krok po kroku.


Předchozí zkušenosti s iPadem ani s Procreate nejsou potřeba, vše Vám vysvětlíme od základů.

Naučíme Vás, jak tvořit tím nejmodernějším způsobem nádherné obrázky a skici, které se dají jednoduše a rychle opravit a následně použít jako návrhy na ilustrace nebo jakékoli pracovní příležitosti.

Toužíte tvořit například portréty nebo krajiny? Nebo chcete, aby skica vypadala jako nakreslená obyčejnou tužkou? Vše je možné.

Na kurzu Vás naučíme a osvojíte si spoustu užitečných gest, vytvoříte si vlastní brushe nebo podpis, který už nikdy nebudete muset psát znovu a stejně. Naučíte se jak používat štětce, křídy a tužky a díky nim Vám vzniknou nádherné ilustrace.

Nespornou výhodou digitální tvorby je fakt, že už nikdy nebudete mít při cestování rozsypané tužky, polámané křídy a určitě spousty těchto nehod, co všichni dobře známe.

Pro nás je digitální tvorba jako nahlédnout do kouzelného světa neomezených možností a tento svět bychom Vám chtěli ukázat.


Podmínky vrácení peněz (kurz)

Přišla vám do výuky nečekaná událost a brání vám v návštěvě již zaplaceného kurzu?

Chápeme, že se to může stát a snažíme se brát ohled na vaše potřeby.
Každý případ řešíme individuálně a pokusíme se posunout termín nebo vám nabídneme jiný kurz.

Snažíme se udržet příznivé ceny kurzů a přitom poskytovat výuku s nejlepšími lektory. Proto vrácení celé zaplacené částky není vždy možné. Pokud společně nenajdeme lepší řešení a nezbyde nic jiného, než objednávku zrušit, můžeme vám vrátit část z ceny kurzu v závislosti na době, která zbývá do začátku kurzu.

Při zrušení objednávky


  • - vice než 30 dnů před kurzem, vrátíme 100% ceny kurzu
  • - 29 až 14 dnů před kurzem, vrátíme 80% ceny kurzu
  • - 13 až 7 dnů před kurzem, vrátíme 50% ceny kurzu
  • - 6 až 3 dny před kurzem, vrátíme 30% ceny kurzu
  • - méně než 3 dny před kurzem, vrátíme 20 ceny kurzu.


Místo v kurzu lze po dohodě převést na kamaráda či člena rodiny bez jakýchkoli dalších poplatků. V každém případě uděláme vše pro to, abyste se netrápili a mohli se co nejvíce věnovat uměni.
Podobně jako v případě kurzů, lze i voucher (dárkový poukaz) na kurzy v Atelier Skame po dohodě převést na kamaráda či člena rodiny bez jakýchkoli dalších poplatků.
Voucher může uplatnit pouze předem určená osoba. Změnu osoby je proto nutné navrhnout poskytovateli a ten ji před využitím voucheru zaeviduje, pokud bude taková změna možná s ohledem na dohodu s dárcem poukazu.


Vezměte prosím na vědomí, že voucher (dárkový poukaz) na kurzy v Atelier Skame nelze žádným způsobem vracet, proplácet či směňovat za peníze, věci, jakékoli zboží apod.

Pokud máte jakýkoli dotaz, napište nám na
Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů.