Kontaktní údaje a Covid opatření

Pro práci s drahými kovy je společnost řádně registrována na Puncovním úřadě pod registračním číslem (Ident) 14491

Atelier Skame

Nádražní 24

Žďár nad Sázavou 1, 591 01

+420 734 686 266

atelier@skame.cz


49.5602842N, 15.9393628E

Kurzy digitální malby Ateliru Skame jsou pořádány v prostoru označeném na obrázku.

Covid informace

 • Zakázaná je účast osobám s příznaky onemocnění covid-19.
 • Před vstupem musíte splnit minimálně jednu z následujících podmínek:

  a) Systém O-N-T

  b) Prokážete se potvrzením od zaměstnavatele nebo čestným prohlášením, že jste absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.

  c) Doložíte čestné prohlášení, resp. čestné prohlášení svého zákonného zástupce, že jste ve škole absolvoval nejdéle před 72 hodinami samotest s negativním výsledkem.

  d) Doložíte, že jste podstoupil preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem.

  Oprávnění kontroly splnění výše zmíněných podmínek mají zaměstnanci hygieny a PČR.


 • Mezi osobami musí být odstup alespoň 1,5 metru při max. počtu účastníku 10 osob.
 • Ve vnitřních  prostorech je nutné mít nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek bez výdechového ventilu s filtrační účinností alespoň 94% (třída FFP2 / KN 95), při konzumaci jídla a pití je možné ho odložit.

 • Při vstupu do vnitřní části provozovny bude pro zákazníky zajištěna možnost si vydezinfikovat ruce.
 • Je zajištěna dezinfekce povrchu stolů a madla židlí po každém zákazníkovi a  pravidelně se dezinfikují dotykové plochy.
 • V prostoru  je zajištěna maximální možná cirkulace vzduchu s nasáváním venkovního vzduchu (větrání nebo klimatizace) bez recirkulace vzduchu.

Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.