Kurz akvarelu

1.950,- 

akvarel v procreate


Začínáme 26. 2. 2024


4/5 - Kurz je k dispozici

Čísla v buňce udávají: počet rezervovaných míst / celkový počet míst.


1. Jak se na kurz přihlásit?

Na každé stránce daného kurzu naleznete kontaktní formulář, který vyplníte se svými kontaktními údaji a projevíte tak zájem o kurz. Po odeslání formuláře obdržíte email s instrukcemi pro platbu a potvrzením vaší registrace na kurz.

Po úspěšné platbě obdržíte další informace týkající se kurzu, jako jsou přihlašovací údaje a instrukce pro přístup k online materiálům.

2. Je pro mě kurz vhodný, když neovládám program Procreate?

Ano, kurz je vhodný i pro ty, kteří program Procreate neovládají. Během kurzu budou vysvětleny základní funkce a techniky, díky kterým kresbu akvarelem zvládnete.

3. Chci pouze lektora Jituli! Kdo mě bude učit?

Kurzy v aplikaci Procreate jsou v Atelieru Skame vyučovány výhradně mnou Jitulí. Jako lektorka mám bohaté zkušenosti s touto aplikací a specializuji se na výuku digitálního malování a kreslení. Studenti se mohou spolehnout na mé odborné vedení a individuální přístup k výuce, což jim umožňuje rychlý a efektivní rozvoj jejich uměleckých dovedností. Zároveň se snažím vytvářet příjemnou atmosféru, ve které se studenti cítí pohodlně a mohou se plně soustředit na svůj vývoj. Pokud máte zájem o kurzy v aplikaci Procreate, těším se na Vaši účast a na spolupráci s Vámi.

4. Jaká je časová náročnost?

Časová náročnost kurzu Akvarel v Procreate je celkově 2h 30min. Tedy od 18:00 do 20:30 a probíhá v pondělí. Během tohoto času se účastníci naučí základy digitální kresby v programu Procreate spojenou s kurzem akvarelu. 

5. Co mám dělat, když nemám akvarelové štětce?

Akvarelové štětce jsou součástí balíčku, který obdrží účastníci před začátkem kurzu. Balíček bude obsahovat také podkladový akvarelový papír a sadu štětců od značky Skame. Tedy včas obdržíte vše potřebné pro to, aby jste mohli s kurzem začít bez dalších příprav.

6. Bude k dispozici záznam kurzu?

Ano, po ukončení kurzu akvarelu v Procreate bude k dispozici záznam výuky. Tento záznam bude k dispozici po dobu 14 dní od ukončení kurzu, kdy emailem obdržíte pozvánku a přístup k nahrávce. Záznam kurzu může být užitečný pro účastníky, kteří si chtějí zopakovat některé části výuky, nebo pro ty, kteří se nezúčastnili kurzu v reálném čase a chtějí se dozvědět více o tématu. 

7. Co mi kurz přinese? Vyplatí se?

Kurz akvarelu v aplikaci Procreate Vám může přinést mnoho výhod a dovedností, například:

  1. Techniky akvarelu: Kurz Vám umožní se naučit techniky akvarelu a aplikovat je v digitálním prostředí. To zahrnuje rozostření, rozpouštění, vrstvení a vytváření různých efektů a textur.

  2. Digitální malování: V kurzu se naučíte, jak využít digitální nástroje a funkce aplikace Procreate k vytváření různých typů akvarelových obrazů. To zahrnuje využití různých štětců a palet barev, vrstev a maskování.

  3. Využití mobilních zařízení: Kurz Vám pomůže porozumět tomu, jak využít mobilní zařízení, jako je iPad a Apple Pencil, k vytváření uměleckých děl. Tím se naučíte, jak využít těchto nástrojů k vytváření kreativních projektů kdekoliv a kdykoliv.

  4. Vytváření portfolia: Pokud se chcete stát profesionálním umělcem nebo ilustrátorem, kurz Vám může pomoci při tvorbě portfolia. Kurz Vám poskytne možnost vytvořit mnoho různých projektů a cvičení, které můžete použít k prezentaci svých schopností a talentu.

  5. Spolupráce s ostatními: V kurzu můžete navázat kontakty s dalšími umělci a kreativci, sdílet své nápady a zkušenosti, a tím posunout svůj umělecký růst vpřed.


Zahrnuje

- Kurz probíhá ON-LINE v jeden den  (PO od 18:00 do 20:00)

- Vhodné pro začátečníky - se vším Vám pomůžu a poradím

- Kurz má 1 lekci / 2h

- Před začátkem kurzu obdržíte podkladový papír a sadu Skame štětců pro akvarel!

- Záznam jednotlivých on-line lekcí je 1 měsíc po ukončení kurzu 

- Po dobu kurzu jsem vám k dispozici na emailu/WhatsApp pokud si nebudete vědět rady!


Co si připravit?

Je potřeba:  PC nebo jiné zařízení na kterém budete mít kurz spuštěn, Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 15.4.1 nebo novější. 

Dobrá nálada 😀


Mám o tento kurz zájem!

Cena kurzu

🎨Kurz akvarelu

akvarel v Procreate  

1950,- Kč / osoba


Dále nabízíme:

Kurz opakovatelný vzor

 v Procreate

součástí kurzu rozšířeného,- Kč / osoba

Kurz přesun kresby

Do Procreate

1.290,- Kč / osoba

Kurz základní

Ilustrace a sketching v Procreate

6.900,- Kč / osoba

Kurz rozšířený

Ilustrace a sketching v Procreate

11,900- Kč / osoba


(Všechny ceny jsou uvedené včetně 21% DPH)Více o kurzu

Už Vás nebaví hledání videí a koukání pod ruce na internetu jiným tvůrcům,  jak Procreate používají? Unikají Vám při sestřihu videa ona kouzla, jak se to vše vlastně dělá?

Do všech kurzů jsem se snažila vměstnat spoustu informací, aby jste byli pořádně motivování a těšili se na další lekce.

U každé lekce se naučíte spousty kouzel, jak si práci zpříjemnit a abyste posunuli svoji kresbu ještě výše. 

Na kurzu se naučíte používat moderní nástroj, který je čím dál víc oblíbený u spousty umělců. Celým kurzem Vás budu provázet s trpělivostí a vše Vám budu názorně předvádět na příkladech a budu vám vždy při ruce. 

Vím, že nic nejde hned a i tyto základy si musíme osvojit abychom se posouvali dál.

Věřím, že Vás kurz v Atelieru Skame bude bavit a nakazím Vás neustálou potřebou kreslit a vytvářet nádherná umělecká díla. 😊

Jitule ze Skame


Program kurzu 🎨

1. - 2. lekce


1. lekce

🔘 Základní funkce a vnímání akvarelu

- Seznámení se štětci, podkladovým papírem

- Tvoříme vzorník

- Kresba květiny, listů

🎨  První lekce kurzu akvarelu v Procreate se zaměřuje na seznámení účastníků s programem Procreate a jeho funkcemi. Účastníci se naučí, jak ovládat nástroje a štětce programu, jak vytvářet nové kresby, pracovat s vrstvami a jak exportovat hotové umělecké dílo.

Během první lekce se účastníci dozví, jak si vytvořit pracovní plochu a jak nastavit různé parametry, jako jsou velikost plátna, rozlišení a barva pozadí. Naučí se také, jak používat různé nástroje a štětce kreslení, jak pracovat s vrstvami a jak využít různé efekty, jako jsou stíny a světlo.

Cílem první lekce je, aby účastníci pochopili základní funkce programu Procreate a aby se seznámili s jeho rozhraním a ovládáním. Po absolvování první lekce budou účastníci připraveni na druhou lekci, kde se naučí konkrétní techniky a postupy pro kreslení akvarelem v digitálním prostředí.


2. lekce

🔘 Tvoříme akvarely

- Opakování a náhled na předchozí lekci

- Akvarel a základní tvary, tělesa

- Portrétní malba na předloze

🎨 Druhá lekce kurzu akvarelu v Procreate se zaměřuje na zhotovení finální kresby akvarelem. Účastníci se naučí používat různé techniky a efekty, aby mohli vytvořit krásné a jedinečné akvarelové umělecké dílo.

Během druhé lekce se účastníci dozvědí, jak používat akvarelové štětce, které jsou ode mě k dispozici. Budou se také učit, jak vytvářet různé textury a vrstvy, aby mohli dosáhnout požadovaného výsledku. Kromě toho se dozví, jak používat různé barvy, odstíny, aby mohli vytvořit harmonickou a vyváženou paletu barev.

Po dokončení finální kresby budou účastníci kurzu moci využít svých nově nabytých znalostí a dovedností k vytvoření dalších akvarelových uměleckých děl. Budou schopni aplikovat techniky a efekty, které se naučili v kurzu, a rozvinout své vlastní umělecké vize a styl. Můžou také využít své znalosti k práci s jinými aplikacemi pro digitální malbu a kreslení.

Celkově druhá lekce kurzu akvarelu v Procreate nabízí účastníkům možnost naučit se základy akvarelového malování v digitálním prostředí a získat nové znalosti a dovednosti, které mohou využít v budoucí tvorbě

Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.