Zahájení kurzů

06.01.2021

Ahoj z Atelieru Skame! 


OD 3. února 2021 OPĚT KURZY POBĚŽÍ😊(doufejme🙏🏻)


Více informací najdete níže!


Zahájili jsme přípravy na otevření našeho ateliéru.
Během prosince a ledna vše nachystáme a co nejdříve to půjde začneme

Vzhledem k aktuálnímu vývoji rozvolnění vládních opatření momentálně připravujeme opětovné obnovení výuky kurzů. Těšíme se na Vás brzy zpět v našem ateliéru.

Od středy 3. února 2021 budou všechny rozběhnuté kurzy pokračovat vždy ve stejný den a ve stejný čas jako dřív. Vše tedy bude tak, jak jste byli zvyklí, rozhodně o nic nepřijdete a budeme se moci znovu setkávat nad Vašimi díly 🎨.

Intenzivně pro Vás chystáme materiály a ladíme detaily, aby Váš návrat byl co nejpříjemnější a mohli jste dál tvořit tak, jak jste byli zvyklí a máte rádi. 🙂

Pokud kurz, na který jste se přihlásili nestihl odstartovat před zavedením vládních opatření a teprve tedy startovat bude, zašleme Vám samostatnou zprávu s informacemi o novém termínu začátků. Den v týdnu a čas původního termínu kurzu zachováme a všem dáme včas vědět.

Plánujeme také termíny nových kurzů na další období, takže budete mít k dispozici na výběr spousty nových termínů. 

Pokud by kvůli vládním nařízením došlo k nějakým časovým změnám - budeme Vás co nejdříve informovat, avšak pevně doufáme, že od 3.února se konečně znovu začneme potkávat a budeme spolu pokračovat v tvorbě.

Všem účastníkům rozběhnutých kurzů zašleme ještě email, a samozřejmě, jak je zvykem, včas upozorníme na začátek lekce i sms.

Moc se na Vás těšíme! 

Atelier Skame