Kurz základní

Ilustrace a sketching v procreate

Začínáme 4. 4. 2023


Zahrnuje

- Kurzy probíhají ON-LINE dvakrát týdně v den a čas ve kterém jste začali (ÚT a ČT od 18:00 do 19:30)

- Vhodné pro začátečníky - se vším Vám pomůžu a poradím

- Kurz má 10 lekcí

- Každá lekce má 1,5 hodiny / celkem 15 hodin

- Záznam jednotlivých on-line lekcí je po dobu kurzu 

- Po dobu kurzu jsem vám k dispozici na emailu a WhatsApp skupině, pokud si nebudete vědět rady


Co si připravit?

Je potřeba:  PC nebo jiné zařízení na kterém budete mít kurz spuštěn, Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 14.4 nebo novější. 

Dobrá nálada 😀


Mám o tento kurz zájem!

Cena kurzu

🎨Kurz základní 

Ilustrace a sketching v Procreate  

6.700,- Kč / osoba


Dále nabízíme:

Kurz rozšířený

Ilustarce a sketching v Procreate

  10.700,-Kč / osoba

Kurz portrétní 

v Procreate

3.200,- Kč / osoba


(Všechny ceny jsou uvedené včetně 21% DPH)

Program kurzu 🎨

1. - 10. lekce1. - 2. lekce

🔘 Základní nástroje a nastavení

🎨  Naučíme se používat gesta, štětce, barevné palety, nastavení a další. Vše budeme názorně používat na příkladech, abychom si vše osvojili. Při kresbě budeme trénovat vnímání základních tvarů a světla.


3. - 4. lekce

🔘 Tvoříme barevné ilustrace, palety barev, reference

🎨 Zaměříme se na paletu barev,  jak ji tvořit a jak vnímat celé toto kouzelné prostředí. Osvojíme si funkci reference a její používání a vše budeme zkoušet na příkladech.


5. - 6. lekce

🔘 Vnímání Ilustrace podle vybrané předlohy, štětce

🎨 Rozšíříme se obzory, jak nakreslit obraz rozdílnými způsoby a přitom půjde o jeden předmět. Naučíme se dělat různé textury, vyzkoušíme si různé brushe - jak je měnit, upravovat, vytvářet si vlastní a vyzkoušíme vše na příkladech.


7. - 8. lekce 

🔘 Ilustrace s texturou, perspektiva, objekty

🎨 Probereme základy perspektivy. Jak ji používat na příkladech. Probereme funkce, které nám pomohou s rozložením perspektivy a změny tvaru hotového díla.


 9. - 10. lekce

🔘 Kresba zátiší a krajiny

🔘 Animace (gif pro sociální sítě) 

🎨  Naučíme se vnímat popředí a pozadí a s tím důležité barevné vyjádření předlohy.

Vytvoříme si vlastní animaci, naučíme Vás, jak rozpohybovat Váš obrázek. jak si vytvořit třeba vlastní hravý gif do stories. 


Více o kurzu

Už Vás nebaví hledání videí a koukání pod ruce na internetu jiným tvůrcům,  jak Procreate používají?  Unikají Vám při sestřihu videa ona kouzla, jak se to vše vlastně dělá?

Do všech kurzů jsme se snažili vměstnat spoustu informací, aby jste byli pořádně motivování a těšili se na další lekce.

U každé lekce se naučíte spousty kouzel, jak si práci zpříjemnit a aby jste posunuli svoji kresbu ještě výše. 🤎

Na kurzu se naučíte používat moderní nástroj, který je čím dál víc oblíbený u spousty umělců. Celým kurzem Vás budeme provázet s trpělivostí a vše Vám budeme názorně předvádět na příkladech a budeme vám vždy při ruce. 

Víme, že nic nejde hned a i tyto základy si musíme osvojit abychom se posouvali dál.

Věřím, že Vás kurz v Atelieru Skame bude bavit a nakazíme Vás neustálou potřebou kreslit a vytvářet nádherná umělecká díla. 😊Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.