Kurz základní 6.900,-

Ilustrace a sketching v procreate

Začínáme 1. 10. 2024


2/15 - Kurz je k dispozici

Čísla v buňce udávají: počet rezervovaných míst / celkový počet míst.


1. Jak se na kurz přihlásit?

Na každé stránce daného kurzu naleznete kontaktní formulář, který vyplníte se svými kontaktními údaji a projevíte tak zájem o kurz. Po odeslání formuláře obdržíte email s instrukcemi pro platbu a potvrzením vaší registrace na kurz. 

Po úspěšné platbě obdržíte další informace týkající se kurzu, jako jsou přihlašovací údaje a instrukce pro přístup k online materiálům.

2. Je pro mě kurz základní vhodný, když neovládám program Procreate?

Ano, kurz základní v aplikaci Procreate je pro Vás vhodný i v případě, že neumíte používat tento program. Kurz se obvykle zaměřuje na úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit základy digitálního kreslení a malování v této aplikaci.

Kurz Vám poskytne důkladné seznámení se všemi základními nástroji a funkcemi aplikace Procreate, což Vám umožní začít tvořit své vlastní umělecké dílo. Během kurzu se naučíte, jak správně používat štětce, palety barev, vrstvy a další funkce. Budete se také učit základním pravidlům kompozice, kreslení a malování, které jsou stejně důležité v digitálním prostředí jako v klasickém malování.

Zkrátka, kurz základní v aplikaci Procreate by Vám měl pomoci rychle se seznámit s tímto programem a získat základní dovednosti a techniky digitálního kreslení a malování, bez ohledu na to, jaké máte předchozí zkušenosti s aplikací Procreate nebo digitálním uměním obecně.

3. Chci pouze lektora Jituli! Kdo mě bude učit?

Kurzy v aplikaci Procreate jsou v Atelieru Skame vyučovány výhradně mnou Jitulí. Jako lektorka mám bohaté zkušenosti s touto aplikací a specializuji se na výuku digitálního malování a kreslení. Studenti se mohou spolehnout na mé odborné vedení a individuální přístup k výuce, což jim umožňuje rychlý a efektivní rozvoj jejich uměleckých dovedností. Zároveň se snažím vytvářet příjemnou atmosféru, ve které se studenti cítí pohodlně a mohou se plně soustředit na svůj vývoj. Pokud máte zájem o kurzy v aplikaci Procreate, těším se na Vaši účast a na spolupráci s Vámi.

4. Pozitivní recenze na Jituli! Můžu se těšit na to, co se o ní píše? 

Ano, lektorka Jitka má vynikající pověst a mnoho spokojených studentů, kteří vyzdvihují nejen její zkušenosti a schopnosti v oblasti digitálního kreslení a malování, ale také její nadšení, motivaci a ochotu pomoci studentům kdykoli je potřeba.

Jitka se věnuje každému studentovi individuálně a snaží se jim poskytnout co nejlepší zkušenosti a podporu při rozvíjení jejich dovedností v aplikaci Procreate. Mnoho studentů ji chválí za to, že jim pomohla překonat překážky a rozvinout své schopnosti v digitálním kreslení a malování.

Takže ano, můžete se těšit na mou kvalitní výuku a podporu v průběhu kurzu v aplikaci Procreate. Jitule :-)

5. Budu chtít pokračovat v kurzu rozšířeném, je to možné?

Ano, můžete. Pokud se během kurzu základního rozhodnete, že byste chtěli pokračovat v kurzu rozšířeném, můžete si přikoupit rozšířený kurz (platba už jen rozdíl ceny kurzů) a pokračovat v něm bez problémů. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, prosím informujte o tom lektorku Jitku a ta vám pomůže s platbou a dalšími podrobnostmi.

6. Jaká je časová náročnost?

Časová náročnost základního kurzu v aplikaci Procreate závisí na Vašich individuálních potřebách a rychlosti učení. Nicméně, pokud kurz trvá celkem 15 hodin výuky, tedy 10 lekcí po 1,5 hodinách každá, můžete očekávat, že bude vyžadovat další časovou investici pro dokončení domácích úkolů a práce mimo výuku.

Celkově lze říci, že kurz bude vyžadovat určitou míru časového a pracovního nasazení, ale pokud budete pravidelně pracovat a procvičovat, kurz Vám poskytne užitečné základy pro Vaše další digitální umělecké projekty a rozvoj Vašich dovedností.

7. Bude k dispozici záznam kurzu?

Ano, po ukončení kurzu základního v Procreate bude k dispozici záznam výuky. Tento záznam bude k dispozici 1 měsíc od ukončení kurzu, kdy vždy emailem obdržíte pozvánku jednotlivých lekcí a přístup k nahrávce.

 Záznam kurzu může být užitečný pro účastníky, kteří si chtějí zopakovat některé části výuky, nebo pro ty, kteří se nezúčastnili kurzu v reálném čase a chtějí se dozvědět více o tématu. 

8. Budou kurzy i v jiných dnech a časech?

Základní kurz v Procreate se koná v určený čas v úterý a čtvrtek od 18:00 do 19:30, ale pokud vám někdy nevyhovuje tento čas, není problém.

Vzhledem k tomu, že lekce jsou nahrávány, můžete si je kdykoli přehrát a studovat v libovolném čase, který vám vyhovuje nebo kdy se vám hodí. Samozřejmě, pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete konzultovat svou práci, můžete se na lektorku Jitku obrátit na WhatsApp nebo e-mail a ona vám ráda pomůže.

9. Co mi kurz přinese? Vyplatí se?

Kurz základní v aplikaci Procreate Vám může přinést řadu výhod a vlivů, včetně:

  1. Samostatnost - po absolvování kurzu budete schopni používat aplikaci Procreate samostatně a tvořit vlastní digitální umělecká díla.

  2. Vývoj dovedností - kurz Vám pomůže rozvíjet Vaše dovednosti v digitálním kreslení a malování a naučí Vás nové techniky a postupy.

  3. Kreativita - kurz Vám umožní rozvinout Vaši kreativitu a naučit se využívat digitální médium k tvorbě uměleckých děl.

  4. Flexibilita - výhodou digitálního kreslení a malování je flexibilita v práci, protože můžete snadno a rychle upravovat své práce a používat různé vrstvy a nástroje a hlavně kdekoli a kdykoli.

  5. Sdílení a zpětná vazba - prostřednictvím kurzu budete mít příležitost sdílet své práce s ostatními a získávat zpětnou vazbu a rady od profesionálního lektora a dalších studentů.

  6. Rozšíření možností - digitální kreslení a malování Vám umožní rozšířit své možnosti a nabídnout Vaše umělecké práce v různých formátech a prostředích.

Celkově Vám kurz v aplikaci Procreate poskytne základní dovednosti a techniky digitálního kreslení a malování, které můžete dále rozvíjet a používat pro Vaše umělecké projekty.

Zahrnuje

- Kurzy probíhají ON-LINE dvakrát týdně v den a čas ve kterém jste začali (ÚT a ČT od 18:00 do 19:30)

- Vhodné pro začátečníky - se vším Vám pomůžu a poradím

- Kurz má 10 lekcí

- Každá lekce má 1,5 hodiny / celkem 15 hodin 

- Záznam jednotlivých on-line lekcí - 6měsíců po ukončení kurzu :-) /to je 5 týdnů probíhajícího kurzu + půl roku kurzu kreslení ze záznamu :-)

- Po dobu kurzu jsem vám k dispozici na emailu a WhatsApp skupině, pokud si nebudete vědět rady.


Co si připravit?

Je potřeba:  PC nebo jiné zařízení na kterém budete mít kurz spuštěn, Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 15.4.1 nebo novější. 

Dobrá nálada 😀


Mám o tento kurz zájem!

Cena kurzu

🎨Kurz základní

Ilustrace a sketching v Procreate  

6.900,- Kč / osoba


Dále nabízíme:

Kurz rozšířený

Ilustrace a sketching v Procreate

11.900,- Kč / osoba

Kurz akvarelu

Akvarel v Procreate

,- Kč / osoba


(Všechny ceny jsou uvedené včetně 21% DPH)


Více o kurzu

Už Vás nebaví hledání videí a koukání pod ruce na internetu jiným tvůrcům,  jak Procreate používají? Unikají Vám při sestřihu videa ona kouzla, jak se to vše vlastně dělá?

Do všech kurzů jsem se snažila vměstnat spoustu informací, aby jste byli pořádně motivování a těšili se na další lekce.

U každé lekce se naučíte spousty kouzel, jak si práci zpříjemnit a abyste posunuli svoji kresbu ještě výše. 

Na kurzu se naučíte používat moderní nástroj, který je čím dál víc oblíbený u spousty umělců. Celým kurzem Vás budu provázet s trpělivostí a vše Vám budu názorně předvádět na příkladech a budu vám vždy při ruce. 

Vím, že nic nejde hned a i tyto základy si musíme osvojit abychom se posouvali dál.

Věřím, že Vás kurz v Atelieru Skame bude bavit a nakazím Vás neustálou potřebou kreslit a vytvářet nádherná umělecká díla. 😊

Jitule ze Skame


Program kurzu 🎨

1. - 10. lekce1. - 2. lekce

🔘 Základní nástroje a nastavení

🎨  Naučíme se používat gesta, štětce, barevné palety, nastavení a další. Vše budeme názorně používat na příkladech, abychom si vše osvojili. Při kresbě budeme trénovat vnímání základních tvarů a světla.


3. - 4. lekce

🔘 Tvoříme barevné ilustrace, palety barev, reference

🎨 Zaměříme se na paletu barev,  jak ji tvořit a jak vnímat celé toto kouzelné prostředí. Osvojíme si funkci reference a její používání a vše budeme zkoušet na příkladech.


5. - 6. lekce

🔘 Vnímání Ilustrace podle vybrané předlohy, štětce

🎨 Rozšíříme se obzory, jak nakreslit obraz rozdílnými způsoby a přitom půjde o jeden předmět. Naučíme se dělat různé textury, vyzkoušíme si různé brushe - jak je měnit, upravovat, vytvářet si vlastní a vyzkoušíme vše na příkladech.


7. - 8. lekce 

🔘 Ilustrace s texturou, perspektiva, objekty

🎨 Probereme základy perspektivy. Jak ji používat na příkladech. Probereme funkce, které nám pomohou s rozložením perspektivy a změny tvaru hotového díla.


 9. - 10. lekce

🔘 Kresba zátiší a krajiny

🔘 Animace (gif pro sociální sítě) 

🎨  Naučíme se vnímat popředí a pozadí a s tím důležité barevné vyjádření předlohy.

Vytvoříme si vlastní animaci, naučíme Vás, jak rozpohybovat Váš obrázek. jak si vytvořit třeba vlastní hravý gif do stories. 


Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.