Kurz rozšířený 11.900,-

Ilustrace a sketching v procreate

Začínáme 1. 10. 2024

 Kurz je k dispozici 

 plní se účastníky z kurzu základního nebo koupí rovnou celého balíčku - Kurz rozšířený

Čísla v buňce udávají: počet rezervovaných míst / celkový počet míst.


1. Jak se na kurz přihlásit?

Na každé stránce daného kurzu naleznete kontaktní formulář, který vyplníte se svými kontaktními údaji a projevíte tak zájem o kurz. Po odeslání formuláře obdržíte email s instrukcemi pro platbu a potvrzením vaší registrace na kurz.

Po úspěšné platbě obdržíte další informace týkající se kurzu, jako jsou přihlašovací údaje a instrukce pro přístup k online materiálům.

2. Jak mám chápat kurz rozšířený?

Kurz rozšířený je navržen tak, aby rozšířil znalosti a dovednosti získané v kurzu základním. Obsahuje tedy pokročilejší techniky, které studenti mohou využít pro tvorbu složitějších uměleckých děl.

Je možné si zakoupit kurz rozšířený rovnou na začátku, nebo se k němu rozhodnout a doplatit v průběhu základního kurzu. V obou případech budou studenti připraveni na zvládnutí rozšířeného kurzu a budou mít k dispozici veškeré znalosti a dovednosti, které potřebují k úspěšnému dokončení.

3. Kurz základní je součástí Kurzu rozšířeného?

Ano, kurz základní je základem pro kurz rozšířený a studenti, kteří se zúčastní kurzu rozšířeného, by měli již mít základní znalosti a dovednosti potřebné pro pokročilé techniky, které budou v kurzu rozšířeném vyučovány. Kurz rozšířený je zaměřen na další rozvoj a zdokonalení technik, které byly v kurzu základním představeny.

4. Chci pouze lektora Jituli! Kdo mě bude učit?

Kurzy v aplikaci Procreate jsou v Atelieru Skame vyučovány výhradně mnou Jitulí. Jako lektorka mám bohaté zkušenosti s touto aplikací a specializuji se na výuku digitálního malování a kreslení. Studenti se mohou spolehnout na mé odborné vedení a individuální přístup k výuce, což jim umožňuje rychlý a efektivní rozvoj jejich uměleckých dovedností. Zároveň se snažím vytvářet příjemnou atmosféru, ve které se studenti cítí pohodlně a mohou se plně soustředit na svůj vývoj. Pokud máte zájem o kurzy v aplikaci Procreate, těším se na Vaši účast a na spolupráci s Vámi.

5. Pozitivní recenze na Jituli! Můžu se těšit na to, co se o ní píše? 

Ano, lektorka Jitka má vynikající pověst a mnoho spokojených studentů, kteří vyzdvihují nejen její zkušenosti a schopnosti v oblasti digitálního kreslení a malování, ale také její nadšení, motivaci a ochotu pomoci studentům kdykoli je potřeba.

Jitka se věnuje každému studentovi individuálně a snaží se jim poskytnout co nejlepší zkušenosti a podporu při rozvíjení jejich dovedností v aplikaci Procreate. Mnoho studentů ji chválí za to, že jim pomohla překonat překážky a rozvinout své schopnosti v digitálním kreslení a malování.

Takže ano, můžete se těšit na mou kvalitní výuku a podporu v průběhu kurzu v aplikaci Procreate. Jitule :-)

6. Jaká je časová náročnost?

Kurz rozšířený má 18 lekcí, každá trvá 1,5 hodiny, což dělá celkově 27 hodin výuky. Stejně jako u kurzu základního, i zde je třeba počítat s časem na dokončení úkolů a prací během studia. Protože se jedná o pokročilý kurz, může být časově náročnější než kurz základní, ale samozřejmě se liší podle individuálního tempa studenta a jeho dostupnosti pro výuku.

7. Bude k dispozici záznam kurzu?

Ano, po ukončení kurzu základního v Procreate bude k dispozici záznam výuky. Tento záznam bude k dispozici 1 měsíc od ukončení kurzu, kdy vždy emailem obdržíte pozvánku jednotlivých lekcí a přístup k nahrávce.

 Záznam kurzu může být užitečný pro účastníky, kteří si chtějí zopakovat některé části výuky, nebo pro ty, kteří se nezúčastnili kurzu v reálném čase a chtějí se dozvědět více o tématu. 

8. Budou kurzy i v jiných dnech a časech?

Základní kurz v Procreate se koná v určený čas v úterý a čtvrtek od 18:00 do 19:30, ale pokud vám někdy nevyhovuje tento čas, není problém.

Vzhledem k tomu, že lekce jsou nahrávány, můžete si je kdykoli přehrát a studovat v libovolném čase, který vám vyhovuje nebo kdy se vám hodí. Samozřejmě, pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete konzultovat svou práci, můžete se na lektorku Jitku obrátit na WhatsApp nebo e-mail a ona vám ráda pomůže.

9. Co mi kurz přinese? Vyplatí se?

Kurz základní v aplikaci Procreate Vám může přinést řadu výhod a vlivů, včetně:

  1. Samostatnost - po absolvování kurzu budete schopni používat aplikaci Procreate samostatně a tvořit vlastní digitální umělecká díla.

  2. Vývoj dovedností - kurz Vám pomůže rozvíjet Vaše dovednosti v digitálním kreslení a malování a naučí Vás nové techniky a postupy.

  3. Kreativita - kurz Vám umožní rozvinout Vaši kreativitu a naučit se využívat digitální médium k tvorbě uměleckých děl.

  4. Flexibilita - výhodou digitálního kreslení a malování je flexibilita v práci, protože můžete snadno a rychle upravovat své práce a používat různé vrstvy a nástroje a hlavně kdekoli a kdykoli.

  5. Sdílení a zpětná vazba - prostřednictvím kurzu budete mít příležitost sdílet své práce s ostatními a získávat zpětnou vazbu a rady od profesionálního lektora a dalších studentů.

  6. Rozšíření možností - digitální kreslení a malování Vám umožní rozšířit své možnosti a nabídnout Vaše umělecké práce v různých formátech a prostředích.

Celkově Vám kurz v aplikaci Procreate poskytne základní dovednosti a techniky digitálního kreslení a malování, které můžete dále rozvíjet a používat pro Vaše umělecké projekty.

Zahrnuje

- Kurzy probíhají ON-LINE dvakrát týdně v den a čas ve kterém jste začali (ÚT a ČT od 18:00 do 19:30)

- Vhodné i pro začátečníky - se vším Vám pomůžu a poradím (Probereme vše, co je v kurzu základním a ještě mnohem víc)

- Kurz je plynule navazující na kurz základní! 

- Kurz má 18 lekcí

- Každá lekce má 1,5 hodiny / celkem 27 hodin 

- Záznam jednotlivých on-line lekcí - 6měsíců po ukončení kurzu :-) /to je 9 týdnů probíhajícího kurzu + půl roku kurzu kreslení ze záznamu :-)

- Po dobu kurzu jsem vám neustále k dispozici na emailu a WhatsApp skupině, pokud si nebudete vědět rady.


Co si vzít s sebou?

Je potřeba: PC nebo jiné zařízení na kterém budete mít kurz spuštěnIpad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 15.4.1 nebo novější.

Dobrá nálada 😀


Mám o tento kurz zájem!

Po odeslání kontaktu:

Vám během 30min až 12h pošlu email s pozvánkou. Tam bude třeba vyplnit fakturační údaje a na základě nich vám vystavím fakturu. Dozvíte se v něm i ty nejdůležitější informace k danému kurzu či členství. Veškerá komunikace probíhá se mnou a já se těším, že jsem na té vaší cestě s vámi.

Jitule 

Cena kurzu

🎨Kurz rozšířený

Ilustrace a sketching v Procreate  

11.900,- Kč / osoba


Dále nabízíme:

Kurz základní

Ilustrace a sketching v Procreate

6.900,- Kč / osoba

Kurz akvarelu

Akvarel v Procreate

,- Kč / osoba


(Všechny ceny jsou uvedené včetně 21% DPH)


Více o kurzu

Už Vás nebaví hledání videí a koukání pod ruce na internetu jiným tvůrcům,  jak Procreate používají? Unikají Vám při sestřihu videa ona kouzla, jak se to vše vlastně dělá?

Do všech kurzů jsem se snažila vměstnat spoustu informací, aby jste byli pořádně motivování a těšili se na další lekce.

U každé lekce se naučíte spousty kouzel, jak si práci zpříjemnit a abyste posunuli svoji kresbu ještě výše. 

Na kurzu se naučíte používat moderní nástroj, který je čím dál víc oblíbený u spousty umělců. Celým kurzem Vás budu provázet s trpělivostí a vše Vám budu názorně předvádět na příkladech a budu vám vždy při ruce. 

Vím, že nic nejde hned a i tyto základy si musíme osvojit abychom se posouvali dál.

Věřím, že Vás kurz v Atelieru Skame bude bavit a nakazím Vás neustálou potřebou kreslit a vytvářet nádherná umělecká díla. 😊

Jitule ze Skame


Program kurzu 🎨

1.- 18. lekce

Nově v termínu kurzu 17. 1. 23 bude opakovatelný vzor  1. - 2. lekce

🔘 Základní nástroje a nastavení

🎨  Naučíme se používat gesta, štětce, barevné palety, nastavení a další. Vše budeme názorně používat na příkladech, abychom si vše osvojili. Při kresbě budeme trénovat vnímání základních tvarů a světla.


3. - 4. lekce

🔘 Tvoříme barevné ilustrace, palety barev, reference

🎨 Zaměříme se na paletu barev,  jak ji tvořit a jak vnímat celé toto kouzelné prostředí. Osvojíme si funkci reference a její používání a vše budeme zkoušet na příkladech.


5. - 6. lekce

🔘 Vnímání Ilustrace podle vybrané předlohy, štětce

🎨 Rozšíříme se obzory, jak nakreslit obraz rozdílnými způsoby a přitom půjde o jeden předmět. Naučíme se dělat různé textury, vyzkoušíme si různé brushe - jak je měnit, upravovat, vytvářet si vlastní a vyzkoušíme vše na příkladech.


7. - 8. lekce 

🔘 Ilustrace s texturou, perspektiva, objekty

🎨 Probereme základy perspektivy. Jak ji používat na příkladech. Probereme funkce, které nám pomohou s rozložením perspektivy a změny tvaru hotového díla.


 9. - 10. lekce

🔘 Kresba zátiší a krajiny

🔘 Animace (gif pro sociální sítě) 

🎨  Naučíme se vnímat popředí a pozadí a s tím důležité barevné vyjádření předlohy.

Vytvoříme si vlastní animaci, naučíme Vás, jak rozpohybovat Váš obrázek. jak si vytvořit třeba vlastní hravý gif do stories. 


11. - 12. lekce

🔘 Portrétní kresba a stylizace  

🎨 Naučíme se základní vnímání proporcí obličeje, vše si projdeme na příkladech. 


13. - 14. lekce

🔘 Portrét, Ilustrace, stylizace

🎨 Naučím Vás, jak vnímat portrét jako celek společně s pozadím a jak vrstvit okolí. Dokreslení prvků, které jsou pro okolí tolik důležitá s použitím třeba akvarelu.


15. - 16. lekce

🔘 Kresba a stylizace objektů a zvířat

🎨 Stylizace předmětu a následně zvířat. Vždy bude dílo vypadat jinak, podle stylu, který použijeme. Obrázek i rozpohybujeme a připomeneme si kouzelnou animaci.


17. - 18. lekce

🔘 Opakovatelný vzor 

🎨 nakreslíte a rozvrhnete si svůj vzor, který můžete následně použít na své produkty, látky... na cokoli. 


Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.