Kurz přenos reálné kresby

do Procreate

1.750,-

Termín 

PO ..23

0/10 - Kurz je k dispozici 

Čísla v buňce udávají: počet rezervovaných míst / celkový počet míst.


Skicu nebo kresbu v černé lince na bílém podkladu jednoduše přesuneme, vyjmeme do Procreate a dokreslíme digitální technikou..


1. Jak se na kurz přihlásit?

Na každé stránce daného kurzu naleznete kontaktní formulář, který vyplníte se svými kontaktními údaji a projevíte tak zájem o kurz. Po odeslání formuláře obdržíte email s instrukcemi pro platbu a potvrzením vaší registrace na kurz.

Po úspěšné platbě obdržíte další informace týkající se kurzu, jako jsou přihlašovací údaje a instrukce pro přístup k online materiálům.

2. Je pro mě kurz vhodný, když neovládám program Procreate?

Ano, kurz je vhodný i pro ty, kteří program Procreate neovládají. Během kurzu budou vysvětleny základní funkce a techniky, díky kterým kresbu akvarelem zvládnete.

3. Chci pouze lektora Jituli! Kdo mě bude učit?

Kurzy v aplikaci Procreate jsou v Atelieru Skame vyučovány výhradně mnou Jitulí. Jako lektorka mám bohaté zkušenosti s touto aplikací a specializuji se na výuku digitálního malování a kreslení. Studenti se mohou spolehnout na mé odborné vedení a individuální přístup k výuce, což jim umožňuje rychlý a efektivní rozvoj jejich uměleckých dovedností. Zároveň se snažím vytvářet příjemnou atmosféru, ve které se studenti cítí pohodlně a mohou se plně soustředit na svůj vývoj. Pokud máte zájem o kurzy v aplikaci Procreate, těším se na Vaši účast a na spolupráci s Vámi.

4. Jaká je časová náročnost?

Časová náročnost kurzu přesunu reálné kresby do Procreate je celkově 2h. Tedy od 18:00 do 20:00 a probíhá v pondělí. Během tohoto času se účastníci naučí základy digitální kresby v programu Procreate spojenou s daným kurzem. Pokud máte o tento kurz zájem, můžete si připravit 2 hodiny času v rozmezí od 18:00 do cca 20:30 v uvedený den.

5. Bude k dispozici záznam kurzu?

Ano, po ukončení kurzu bude k dispozici záznam výuky. Tento záznam bude k dispozici po dobu 14 dní od ukončení kurzu, kdy emailem obdržíte pozvánku a přístup k nahrávce. Záznam kurzu může být užitečný pro účastníky, kteří si chtějí zopakovat některé části výuky, nebo pro ty, kteří se nezúčastnili kurzu v reálném čase a chtějí se dozvědět více o tématu. 

7. Co mi kurz přinese? Vyplatí se?

Kurz  přenos reálné kresby do aplikaci Procreate Vám může přinést mnoho výhod a dovedností, například:

  1. Techniky přenosu: Kurz Vám umožní se naučit techniky přenosu a aplikovat je v digitálním prostředí.  Vaši skicu nebo kresbu v černé lince na bílém podkladu jednoduše přesuneme, vyjmeme do Procreate a dokreslíme digitální technikou..

  2. Digitální malování: V kurzu se naučíte, jak využít digitální nástroje a funkce aplikace Procreate k vytváření různých typů a vzorů obrazů. To zahrnuje využití různých štětců a palet barev, vrstev a maskování. 

  3. Vytváření portfolia: Pokud se chcete stát profesionálním umělcem nebo ilustrátorem, kurz Vám může pomoci při tvorbě portfolia. Kurz Vám poskytne možnost vytvořit mnoho různých projektů a cvičení, které můžete použít k prezentaci svých schopností a talentu.

  4. Spolupráce s ostatními: V kurzu můžete navázat kontakty s dalšími umělci a kreativci, sdílet své nápady a zkušenosti, a tím posunout svůj umělecký růst vpřed.


Zahrnuje

- Kurz probíhá ON-LINE v pondělí  (PO od 18:00 do 20:00)

- Vhodné pro začátečníky - se vším Vám pomůžu a poradím

- Kurz má 1 lekci

- Lekce má 2 hodiny

- Záznam on-line lekce je 14 dní po ukončení kurzu 

- Po dobu kurzu jsem vám k dispozici na emailu/WhatsApp pokud si nebudete vědět rady!


Co si připravit?

Je potřeba:  PC nebo jiné zařízení na kterém budete mít kurz spuštěn, Ipad, Apple Pencil a potřebný program Procreate, který je kompatibilní s iPadOS 15.4.1 nebo novější. 

Připojení ipadu k internetu, abychom mohli na kurzu stáhnout předlohu z Pinterestu.

Dobrá nálada 😀


Mám o tento kurz zájem!

Cena kurzu

🎨Kurz přenos kresby 

v Procreate  

1.750,- Kč / osoba


Dále nabízíme:

Kurz opakovatelný vzor 

Akvarel v Procreate

součástí kurzu rozšířeného,- Kč / osoba

Kurz akvarelu

Akvarel v Procreate

1.950,- Kč / osoba

Kurz základní

Ilustrace a sketching v Procreate

6.900,- Kč / osoba

Kurz rozšířený

Ilustrace a sketching v Procreate

11,900- Kč / osoba


(Všechny ceny jsou uvedené včetně 21% DPH)Více o kurzu

Už Vás nebaví hledání videí a koukání pod ruce na internetu jiným tvůrcům,  jak Procreate používají? Unikají Vám při sestřihu videa ona kouzla, jak se to vše vlastně dělá?

Do všech kurzů jsem se snažila vměstnat spoustu informací, aby jste byli pořádně motivování a těšili se na další lekce.

U každé lekce se naučíte spousty kouzel, jak si práci zpříjemnit a abyste posunuli svoji kresbu ještě výše. 

Na kurzu se naučíte používat moderní nástroj, který je čím dál víc oblíbený u spousty umělců. Celým kurzem Vás budu provázet s trpělivostí a vše Vám budu názorně předvádět na příkladech a budu vám vždy při ruce. 

Vím, že nic nejde hned a i tyto základy si musíme osvojit abychom se posouvali dál.

Věřím, že Vás kurz v Atelieru Skame bude bavit a nakazím Vás neustálou potřebou kreslit a vytvářet nádherná umělecká díla. 😊

Jitule ze Skame


Program kurzu 🎨

1. - 2. hodina kurzu


1. hodina

🔘 Základní funkce a vysvětlení

- Seznámení se s přenosem a vyjmutí linií z papíru

🎨  První hodina se zaměřuje na seznámení účastníků s programem Procreate a jeho funkcemi v souvislosti s tématem daného kurzu. Účastníci se naučí, jak ovládat nástroje a štětce programu, jak vytvářet nové kresby, pracovat s vrstvami a jak exportovat hotové umělecké díla.

Během první hodiny se účastníci dozví, jak si vytvořit pracovní plochu a jak nastavit různé parametry, jako jsou velikost plátna, rozlišení a barva pozadí. Naučí se také, jak používat různé nástroje a štětce kreslení, jak pracovat s vrstvami a jak využít různé efekty.

Cílem první hodiny je, aby účastníci pochopili základní funkce programu Procreate a aby se seznámili s jeho rozhraním a ovládáním. Po absolvování první hodiny budou účastníci připraveni na druhou hodinu, kde se naučí konkrétní techniku a postupy pro vytvoření vlastního opakovatelného vzoru v digitálním prostředí.


2. hodina

🔘 Dokončení finálního obrazu

- Podle své fantazie a pomocí funkcí Procreate dokreslíme finální obraz 

🎨 Druhá hodina kurzu se zaměřuje na zhotovení finálního obraz. Účastníci se naučí používat různé techniky a efekty, aby mohli vytvořit krásné a originální obrazy vycházející z práce kreslené na papír.

Během druhé hodiny se účastníci také naučí, jak vytvářet různé textury a vrstvy, aby mohli dosáhnout požadovaného výsledku. Kromě toho se dozví, jak používat různé barvy, odstíny, aby mohli vytvořit harmonický a propojený obraz.

Po dokončení finálního obrazu budou účastníci kurzu moci využít svých nově nabytých znalostí a dovedností k vytvoření dalších uměleckých děl. Budou schopni aplikovat techniky a funkce, které se naučili v kurzu, a rozvinout své vlastní umělecké vize a styl. Můžou také využít své znalosti k práci s jinými aplikacemi pro digitální malbu a kreslení.

Celkově druhá lekce kurzu v Procreate nabízí účastníkům možnost naučit se základy malování v digitálním prostředí a získat nové znalosti a dovednosti, které mohou využít v budoucí tvorbě

Informace ke zpracování osobních údajů (GDPR) a další důležité informace: Atelier Skame jako správce zpracovává osobní údaje za účelem poskytnutí služby určené osobě a k poskytování organizačních informací (jméno a příjmení, e-mail, tel. číslo, v některých případech kontaktní adresa, v případě podnikajících fyzických osob DIČ). Právním základem zpracování je nezbytnost pro přijetí objednávky a poskytnutí služby, oprávněné zájmy správce a plnění zákonných povinností. Nechcete-li, aby Vám byly zasílány informace o novinkách, službách, návody a tipy (newsletter), postupujte podle návodu v našich obchodních podmínkách a zásadách ochrany osobních údajů. S kompletním zněním našich Všeobecných obchodních podmínek Atelier Skame a našich zásad ochrany osobních údajů Atelieru Skame se prosíme seznamte před objednáním našich služeb.